Jak vložit peníze - Vydělejte peníze za 24 hodin
More information
Jak vložit peníze platební kartou Jak vložit peníze bankovním převodem Skrill Neteller Ukash
 

Jak vložit peníze platební kartou Jak vložit peníze platební kartou  Doporučený způsob vkladu

Debetní nebo kreditní karta je jednoduchý způsob vkladu, který je proveden okamžitě a není potřeba na nic čekat.

Pro vklad kartou musíte mít kartu s povolenými internetovými transakcemi. Některé karty mají internetové transakce vypnuté, proto je nejlepší zeptat se Vaší banky, zda můžete s kartou platit online. Některé banky tuto možnost na požádání zapnou a někdy si můžete tuto možnost aktivovat sami přes internet banking.

Pokud s kartou platit online nemůžete nebo nechcete zadávat údaje o svoji kartě online, můžete využít některý z níže uvedených způsobů.

Jak vložit peníze bankovním převodem Jak vložit peníze bankovním převodem  Doporučený způsob vkladu

U všech brokerů můžete provést vklad jednoduše bankovním převodem. Obecně existují dvě možnosti - buď má broker bankovní účet ve Vaší zemi, nebo má účet v zahraničí. Často je mezi možnostmi vkladu uveden například "Wire Transfer" a "Fast Bank Transfer". Možnost "Fast Bank Transfer" má účty ve většině zemí světa a je to tedy lepší a jednodušší možností.

Pokud má broker jen zahraniční účet, je potřeba provést mezinárodní převod, který je obvykle zpoplatněn a trvá několik dnů. V takovém případě je vhodnější provést vklad kartou. Příkaz k převodu můžete zadat buď v internetovém bankovnictví nebo na pobočce Vaši banky.

Skrill Jak vložit peníze přes Skrill

Skrill Moneybookers je internetová peněženka podobná známé službě Paypal. Můžete díky ní mít přístup ke svým penězům kdekoliv na internetu. Funguje velmi jednoduše - obyčejným bankovním převodem můžete provést vklad, peníze se objeví na vašem Skrill účtu. A právě ze Skrill účtu můžete jednoduše provést vklad, zaplatit v e-shopu nebo poslat peníze někomu jinému. K transakci nepotřebujete platební/kreditní kartu a platba je vždy zpracovaná okamžitě.

Podívejte se na návod, jak si vytvořit účet Skrill a jak provést vklad

Neteller Jak vložit peníze přes Neteller

Neteller je internetová peněženka umožňující rychlé a bezpečné platby. Je velmi podobná například službě Paypal nebo Skrill (pro vklad na obchodování lze použít Skrill nebo Neteller, Paypal není podporován). Neteller byl založen v roce 1999 a má bankovní licenci. Zřízení účtu je zadarmo a nejsou žádné poplatky za jeho vedení.

Podívejte se na návod, jak si vytvořit účet Neteller a jak provést vklad

Ukash Jak vložit peníze přes Ukash

Ukash je systém předplacených kupónů. Pokud nechcete platit kartou a raději používáte hotovost, můžete pro vklad použít Ukash. Funguje jednoduše, ve většině států je prodáván ve večerkách, trafikách a na čerpacích stanicích.

Podívejte se na web a najděte si nejbližší prodejní místo. Na prodejním místě pak v hotovosti můžete zakoupit kupón (200€ nebo 500€, kupóny s nižší hodnotou pro obchodování nelze použít). Na kupónu je 19-místný PIN kód, který si schovejte. Po registraci u brokera vyberte jako možnost vkladu Ukash a do políčka vepište PIN kód z Vašeho kupónu. Peníze Vám budou okamžitě přičteny. Služba je bez poplatků a je licencována národní bankou.

 
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binary.com

Binary (IOM) Ltd
It is the oldest and most known binary options broker available and it takes less than one minute to create a free account.
Moje rada: They offer a very low minimum required deposit but to make some serious money, you should expect to deposit at least $200.
Minimální vklad: $5
 

  24Option

Rodeler Ltd
Spolehlivý obchodník s pěknou grafikou a snadným ovládáním. Mají i českou podporu po emailu a po telefonu.
Moje rada: Na webu mají vzdělávací centrum, kde se můžete zdarma podívat na videa, přečíst si ebooky nebo samozřejmě kontaktovat technickou podporu.
Minimální vklad: $250
 
 
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.